SP 4000 Drukuj Email

SP 4000 - siłownik do bram przesuwnych przemysłowych o ciężarze do 4000 kg.Siłowniki SP 4000 to napędy do bram przesuwnych przemysłowych, o masie do 4000 kg i długości do 21 m. Posiadają one silnik o mocy 1500 W zasilany napięciem trójfazowym - 400 V - z własnym systemem chłodzenia oraz wbudowaną centralę sterującą SIRIO TEL. Centrala posiada złącze karty radiowej i jest wyposażona w prosty system programowania poprzez przełączniki typu DIPSWITCH oraz potencjometry. Siłownik posiada przekłądnię hydrodynamiczną. Przeznaczony jest do pracy ciągłej.

 

Centrala SIRIO TEL umożliwia zaprogramowanie i wykorzystanie wielu funkcji takich jak np.: 2 lub 4 krokowa logika działania, funkcja furtki, automatyczne zamykanie, działanie fotokomórek podczas otwierania, wstępne świecenie lampy sygnalizacyjnej czy ustawienie trybu działania z operatorem lub automatycznego.

 

Dodatkowo centrala SIRIOTEL jest wyposażona w system diagnostyczny (diody LED), który jest przydatny podczas identyfikacji problemów w systemie.

 

Złącze grzebieniowe wbudowane w centralę daje możliwość wykorzystania dowolnego radioodbiornika zgodnego z tym standardem (np. wewnętrzny radioodbiornik CLONIX 2).


INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

Przekładnia hydrodynamiczna dla płynnego ruszania bramy i zatrzymywania się.

 

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Wytrzymałość i zwartość konstrukcji gwarantują maksymalną niezawodność działania w czasie.

Siłownik umożliwia automatyzację wszelkiego rodzaju bram, nawet najcięższych.