PHOBOS BT A25-A40 Drukuj Email
phobos BT A25Nowe siłowniki jak poprzednie modele wykorzystują technologię D-TRACK która zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania - siły niezbędne do pracy są optymalnie dobierane w każdym punkcie pracy automatyki.
Dzięki nowoczesnej centrali sterującej THALIA LIGHT wyposażonej w wyświetlacz LCD, instalacja i konfiguracja zestawu automatyki w maksymalnym stopniu ułatwia pracę instalatorowi. Dzięki dwóm trybom pracy możemy szybko zaprogramować niezbędne funkcje dosłownie w kilka minut, lub wykorzystując tryb zaawansowany uzyskać parametry idealnie dopasowane do wymagań klienta.Nowa seria napędów PHOBOS obejmuje dwa modele: Nowy design siłowników PHOBOSPHOBOS BT A25 - przenaczony do bram o długości skrzydła do 2,5 m i wadze do 250 kg ze skokiem roboczym 290 mm.
Drugi model to PHOBOS BT A40 - przenaczony do bram o długości skrzydła do 4,0 m i wadze do 250 kg ze skokiem roboczym 400 mm.
Nowe napędy charakteryzują się całkowicie nowym designem - nawiązującym do pozostałej oferty nowych modeli siłowników i akcesoriów. Na korpusie umieszczone jest dobrze widoczne logo firmy.


 
trzpień magnetyczny do uchwytu słupka


Zastosowano innowacyjne rozwiązanie mocowania do uchwytu słupka z trzpieniem magnetycznym,
dzieki temu montaż jest dużo szybszy oraz poprawiono estetykę (trzpień nie jest widoczny od zewnątrz).
Wysprzęglenie z wkładką napędu PHOBOS BT ANastępną innowacją jest nowe rozwiązanie wkładki z kluczem spersonalizowanym do wysprzęglenia napędu (40 kombinacji klucza) zapewniającą większe bezpieczeństwo użytkowania.


Zmodernizowana została też konstrukcja nakrętki śruby pociągowej(śruba pociągowa jest głębiej osadzona w stosunku do starych modeli), przez co ograniczono możliwość przypadkowego zanieczyszczenia mechanizmu.


Dotyczasowe akcesoria przeznaczone do napędów serii PHOBOS są w pełni kompatybilne z nowymi modelami.

Parametry techniczne napędów PHOBOS BT A25 oraz PHOBOS BT A40
Parametry techniczne napędów PHOBOS BT A25 oraz PHOBOS BT A40
Dostępne zestawy
PHOBOS BTA25-40 zestawy