Narzędzia
Kod dynamicznie zmienny Drukuj Email
Kod dynamicznie zmienny.Kod dynamicznie zmienny to unikalna technologia, w którą wyposażone są piloty BFT. Bezpieczeństwo jakie zapewnia technologia dynamicznej zmiany kodu uniemożliwia jakąkolwiek ingerencję z zewnątrz, a co za tym idzie skopiowanie kodu nadajnika. W praktyce oznacza to, że za każdym razem kiedy naciśnięty zostanie przycisk sterujacy pilota, kod wynikowy przesyłany drogą radiową ulega zmianie i może zostać zidentyfikowany tylko i wyłącznie przez radioodbiornik, który
 
Dla instalatorów Drukuj Email

Leonardo - system certyfikacji.Zawsze służąca pomocą fachowcom, zajmującym się sprzedażą i instalacją automatyki przeznaczonej dla mieszkań i budynków, firma BFT oferuje narzędzia ułatwiające codzienną pracę.

SZKOLENIOWE KURSY TECHNICZNE.


BFT zaprasza operatorów z branży do udziału w Technicznych Kursach Szkoleniowych mających na celu uaktualnianie wiedzy dotyczącej urządzeń automatycznych oraz przekonania się jak łatwo można realizować instalacje zgodne z normą bezpieczeństwa.

Więcej…
 
Unikalna gwarancja Drukuj Email
Unikalna gwarancja BFT.SUPERGWARANCJA BFT to najnowsza propozycja dla Klientów decydujących się na zakup siłowników naszej produkcji. Poniżej przedstawiamy tekst warunków gwarancji, które znajdą Państwo na nowych kartach gwarancyjnych.

NAWET 26 MIESIĘCY !!!

Zarejestruj kartę gwarancyjną: www.supergwarancja.pl

Więcej…
 
Bezpieczne zasilanie 24V Drukuj Email

24VDokładność, bezpieczeństwo, niezawodność, funkcjonalność.

 

Poprzez technologię zasilania silników siłowników niskim napięciem 24V DC, firma BFT może zaoferować optymalną wydajność swoich urządzeń dzięki:

• szybkiemu dostosowaniu spowolnienia w przypadku otwierania lub zamykania się drzwi albo bramy,
• bezpiecznemu funkcjonowaniu poprzez natychmiastowe zatrzymanie lub odwrócenie ruchu w przypadku elektronicznego wykrycia przeszkód,
• najwyższej niezawodności zapewniającej skuteczne działanie nawet w ciężkich warunkach.

Więcej…
 
Technologia D-TRACK Drukuj Email
D-TRACK - inteligentny, dynamiczny system pomiaru i kontroli momentu obrotowego.D-TRACK to inteligentny system pomiaru i kontroli momentu obrotowego oparty na technologii mikroprocesorowej stosowanej w centralach sterujących produkowanych przez BFT.

Korzystanie z różnych form pozyskiwania danych o położeniu bramy (enkoder) oraz informacji na temat parametrów pracy siłownika (moment obrotowy) oznacza w praktyce minimalny poziom siły potrzebnej do wykonania operacji otwarcia/zamknięcia bramy. Poziom siły jest natychmiast dostosowywany do bieżących warunków pracy siłownika, zapewniając tym samym najwyższe bezpieczeństwo pracy w każdym czasie i łatwość certyfikacji instalacji.
 
System EELink Drukuj Email

EELink System logoEELINK to opracowany przez BFT unikalny system programowania, który dzięki współpracy z programatorami (Unipro, Uniradio i Proxima) umożliwia przesyłanie danych z central sterujących siłowników do komputera i odwrotnie. Dzięki temu możliwe jest przechowywanie archiwum danych (EEdbase), zawierającego informacje zapamiętane w zainstalowanych urządzeniach.

Archiwum umożliwia zestawianie zarejestrowanych danych z poszczególnymi urządzeniami: imię i nazwisko właściciela, adres, numer telefonu, nazwisko instalatora przeprowadzającego konserwacje, nazwiska posiadaczy poszczególnych pilotów radiowych itp., ułatwiając zarządzanie pakietem klientów, np. w zakresie konserwacji.

Więcej…