Nowy ICARO N F Drukuj Email
wtorek, 28 maja 2013 14:42

Nowy Napęd ICARO NFInformujemy, że został wprowadzony do oferty nowy zmodernizowany napęd do bram przesuwnych przemysłowych ICARO w wersji ICARO NF.


Zmiana dotyczy zarówno wersji z wyłącznikami mechanicznymi, czyli ICARO N jak również w wersji z wyłącznikami magnetycznymi  zbliżeniowymi ICARO N PROX.

 

Modernizacja polega na modyfikacji silnika i wyposażeniu go w  dodatkowe zabezpieczenie w postaci sprzęgła mechanicznego przeciążeniowego, które dodatkowo ma odpowiednio uchronić konstrukcję silnika przed zniszczeniem przy udarze mechanicznym. Sprzęgło jest fabrycznie wyregulowane i zaplombowane.  Plomba zabezpieczająca umieszczona jest na wirniku silnika nad wentylatorem. Wykonana jest ze specjalnej folii uniemożliwiającej ponowne jej przyklejenie.

 

Centrala sterująca LEO B CBB w siłownikach ICARO N F została wyposażona w nowszą wersję oprogramowania, zapewniającą większe bezpieczeństwo podczas instalacji i użytkowania.

 

 

 

Dostępność:
Siłowniki w wersji ICARO NF oraz ICARO NF PROX są już dostępne w sprzedaży od 28 maja 2013

Modele:
W sprzedaży dostępne będą następujące modele siłowników ICARO:

ICARO NF
Wersja podstawowa z wyłącznikami mechanicznymi, koło zębate 18 zębów, prędkość przesuwu 9 m/min, masa bramy do 2000 kg

ICARO NF PROX
Wersja z wyłącznikami magnetycznymi zbliżeniowym, koło zębate 18 zębów, prędkość przesuwu 9 m/min, masa bramy do 2000 kg

ICARO NF FAST
Wersja z wyłącznikami mechanicznymi, koło zębate  25 zębów, prędkość przesuwu 12 m/min, masa bramy do 1000 kg

 

Instrukcje i zdjęcia dostępne są poprzez nasz dział techniczny oraz w serwisie on-line dla naszych dystrybutorów Bft@net