Zastrzeżenia Drukuj Email

BFT Polska Sp. z o.o. jest właścicielem i administratorem serwisu internetowego, który jest dostępny pod adresem http://www.bft.pl. Serwis ten powstał w celu prezentacji jak największej liczbie zainteresowanych, informacje o działalności naszej firmy oraz oferowanych przez nas produktach i usługach.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach naszego serwisu zostały podane w sposób właściwy oraz stanowiły aktualną ofertę produktową firmy.

BFT Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy oraz nieaktualność informacji, zamieszczonych w serwisie http://www.bft.pl.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny z naszymi pracownikami, celem wyjaśnienia niepewnych kwestii.

 

Cała zawartość serwisu jest własnością BFT Polska Sp. z o.o. i jest chroniona przepisami o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów serwisu bez zgody BFT Polska Sp. z o.o. jest prawnie zabronione i podlega karze zgodnie z przepisami Kodeksu Karnego i ustaw dotyczących praw autorskich.